.

.

.

<<  Kurumsal  >>

KUZEY PETEK TEMİZLEME ; Konya'da Kalorifer peteklerini temizliği alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

.

■ Sektördeki Amacımız ;

.

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

.

Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların petek temizliği taleplerini konusunda uzman profesyonel ekibiyle gerçekleştirmiştir.

.

Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

.

Misyonumuz;

.

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

.

KUZEY PETEK TEMİZLEME   Tüm Hakları Saklıdır.
Tel : 0 532 012 41 50    WhatsApp : 0 532 012 41 50
E-mail :bilgi@petektemizleme.net